Um Refugio Ao Lado Do Laje De Pedra By Achei Villa
| Wifi Wi-Fi | Gyerekbarát Kiságyak | Háziállat nem engedélyezett |
8 vendég befogadására alkalmas, a 3 hálószobás Um Refugio Ao Lado Do Laje De Pedra By Achei Villa Canela olyan jelentős kulturális nevezetességektől, mint a São Jorge-vár és Középkori Múzeum, 3 km-re található.
A Sao Pedro-templom 4 km-re, a Joaquina Rita Bier-tó pedig autóval nagyjából 10 méterre helyezkedik el a Canela városi villától. A Canela városi ingatlan 3,1 km-es távolságra fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint a Télapó-falu. Az Um Refugio Ao Lado Do Laje De Pedra By Achei Villa nagyjából egy 15 perces kocsiútra található az olyan családbarát helyektől, mint a Parque Terra Mágica Florybal.
A 4 fürdőszobás villa hozzáférést kínál egy teljesen felszerelt konyhához, amely elektromos vízforralóval, hűtővel és sütővel felszerelt. A Canela városi ingatlantól 2 km-es távolságra van a Barrigas Bar, ahol a vendégek különböző ételeket fogyaszthatnak.
- Helyi látnivalók
- Serra Park Rendezvényközpont4894 km
- Szent Péter-templom4,5 km
- Festivals Palace4,4 km
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel75 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Szárító
- Konyhaedények
Szoba felszereltsége
- Ülősarok
- Étkezőasztal
- Mosógép
- LCD TV
- Kiságyak
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Az Um Refugio Ao Lado Do Laje De Pedra By Achei Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, az Um Refugio Ao Lado Do Laje De Pedra By Achei Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Hány vendéget tud fogadni az Um Refugio Ao Lado Do Laje De Pedra By Achei Villa?
Az Um Refugio Ao Lado Do Laje De Pedra By Achei Villa kapacitása 8 főig terjed. - ❓
Az Um Refugio Ao Lado Do Laje De Pedra By Achei Villa biztosít konyhát?
Az Um Refugio Ao Lado Do Laje De Pedra By Achei Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg az ingatlan vendégei vagyunk?
Canela nevezetességei közé tartozik az Igreja do Relógio és a Sao Pedro-templom, amelyek 4 km-re, illetve 4,1 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül a Joaquina Rita Bier-tó (4,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.